شرایط حمل و تحویل کالا

در طول هفته و روزهای عادی سفارش‌ها طبق شرایط زیر ارسال می‌شوند. اما در روزهای تعطیل و همچنین روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفندماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد طبق شرایط اصلی، ارسال کالا صورت نگیرد.

شرایط و هزینه ارسال در تهران

پس از ثبت سفارش توسط مشتری، وابسته به نوع کالابین سه الی هشتساعت کاری سفارش تحویل مشتری می‌شود. چنانچه کالای خریداری شده توسط مشتری داخل انبار کانتینر موجود نباشد، به دلیل تهیه کالا از شرکت مربوطه، زمان ارسال کالا بین یک الی دو روز کاری متغیر است. ارسال سفارش‌هایی که در ساعات پایانی روز پنجشنبه یا روز جمعه ثبت شوند، به روز شنبه موکول می‌شوند. ارسال سفارش‌های بالای ۵۰۰ هزار تومان در تهران به صورت رایگان است و ارسال سفارش‌های زیر این مبلغ،۱۵ هزار تومان هزینه ارسال دارد که بر روی فاکتور اعمال می شود.

شرایط و هزینه ارسال در حومه تهران

پس از ثبت سفارش توسط مشتری، وابسته به نوع کالا بین پنج الی نه ساعت کاری سفارش تحویل مشتری می‌شود. چنانچه کالای خریداری شده توسط مشتری داخل انبار کانتینر موجود نباشد، به دلیل تهیه کالا از شرکت مربوطه، زمان ارسال کالا بین یک الی دو روز کاری متغیر است. ارسال سفارش‌هایی که در ساعات پایانی روز پنجشنبه یا روز جمعه ثبت شوند، به روز شنبه موکول می‌شوند. ارسال سفارش‌های بالای یک ملیون و پانصد هزارتومان در حومه تهران به صورت رایگان است و ارسال سفارش‌های زیر یک میلیون و پانصد هزارتومان، ۳۵ هزار تومان هزینه ارسال دارد.

شرایط و هزینه ارسال در کلیه شهرستان ها

پس از ثبت سفارش توسط مشتری، وابسته به نوع کالا بین یک الی دو روز کاری سفارش تحویل مشتری می‌گردد. چنانچه کالای خریداری شده توسط مشتری داخل انبار کانتینر موجود نباشد، به دلیل تهیه کالا از شرکت مربوطه، زمان ارسال کالا بین دو الی سه روز کاری متغیر است. ارسال سفارش‌هایی که در ساعات پایانی روز پنجشنبه یا روز جمعه ثبت شوند، به روز شنبه موکول می‌شوند. ارسال سفارش‌ها در کلیه شهرستان‌ها به چهار صورت تیپاکس، پست، ماهکس و باربری انجام می شود. ارسال تمامی سفارش‌ها تا (تیپاکس، پست، ماهکس، باربری) توسط کانتینر به صورت رایگان انجام می‌شود. تنها هزینه پس‌کرایه از مشتری دریافت می‌شود. در صورت نیاز به هماهنگی و اطلاع از هزینه پس‌کرایه برای کالاهای مختلف با ما تماس بگیرید .
تیپاکس : به صورت پس‌کرایه طبق تعرفه تیباکس (حداقل هزینه ارسال از 20 هزارتومان)
ماهکس : به صورت پس‌کرایه طبق تعرفه ماهکس (حداقل هزینه ارسال از 18 هزارتومان)
پست : انتقال هزینه پست کالا توسط مشتری به حساب کانتینر (حداقل هزینه ارسال از 20 هزارتومان)
باربری : به صورت پس‌کرایه طبق تعرفه باربری (حداقل هزینه ارسال از 10 هزارتومان)