شرایط حمل و تحویل کالا

در طول هفته و روزهای عادی سفارش‌ها طبق شرایط زیر ارسال می‌شوند. اما در روزهای تعطیل و همچنین روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفندماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد طبق شرایط اصلی، ارسال کالا صورت نگیرد.

شرایط و هزینه ارسال در تهران

سفارش هایی که قبل از ساعت 12 ظهر ثبت شوند، همان روز در بازه زمانی 2 ظهر الی 7 غروب به دست مشتری میرسد و ارسال سفارش هایی که بعد از ساعت 12 ظهر ثبت شوند به روز بعدی در بازه زمانی 2 الی 7 غروب موکول می شوند. چنانچه کالای خریداری شده توسط مشتری داخل انبار کانتینر موجود نباشد، به دلیل تهیه کالا از شرکت مربوطه، زمان ارسال کالا بین یک الی دو روز کاری متغیر است. ارسال سفارش‌هایی که در ساعات پایانی روز پنجشنبه یا روز جمعه ثبت شوند، به روز شنبه موکول می‌شوند. ارسال سفارش‌های بالای ۵۰۰ هزار تومان در تهران به صورت رایگان است و ارسال سفارش‌های زیر این مبلغ، ۲۴ هزار تومان هزینه ارسال دارد که بر روی فاکتور اعمال می شود.

شرایط و هزینه ارسال در کلیه شهرستان ها و حومه تهران

ارسال سفارش‌ها در کلیه شهرستان‌ها و حومه تهران به دو صورت پست پیشتاز و تیپاکس انجام می شود. سفارش هایی که قبل از ساعت 12 ظهر ثبت شوند، همان روز به پست یا تیپاکس تحویل می شوند. در صورتی که مشتری پیامک های تبلیغاتی خود را نبسته باشد، پیامک شامل کد رهگیری مرسوله برای ایشان ارسال می شود. چنانچه کالای خریداری شده توسط مشتری داخل انبار کانتینر موجود نباشد، به دلیل تهیه کالا از شرکت مربوطه، زمان ارسال کالا بین یک الی دو روز کاری متغیر است. ارسال سفارش‌هایی که در ساعات پایانی روز پنجشنبه یا روز جمعه ثبت شوند، به روز شنبه موکول می شود.
تیپاکس : به صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه ارسال درب منزل) طبق تعرفه تیباکس (حداقل هزینه ارسال از 35 هزارتومان)
پست : انتقال هزینه پست کالا توسط مشتری به حساب کانتینر (حداقل هزینه ارسال از 25 هزارتومان)