قوانین و مقررات

استفاده از خدمات سایت کانتینر به معنی آگاهی و توافق کامل شما با قوانین و مقررات ذیل تلقی می‌گردد.

محتویات این سایت جهت استفاده شخصی و تجاری مشتریان عرضه شده است و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به کانتینر است و هر گونه سوءاستفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذکر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت کانتینر جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید از طریق صفحه تماس با ما، به اطلاع ما برسانید.

اطلاعات درج‌شده در خصوص مشخصات فنی کالاهای ارائه‌شده به صورت خلاصه و کلی بوده و این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.

کاربران هنگام سفارش محصولات مورد نظر خود بایستی اطلاعات صحیح و کاملی را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و ارسال به موقع سفارش خواهد شد.

فروشگاه اینترنتی کانتینر هیچ‌گونه مسئولیتی را در مورد وقفه‌های احتمالی در کارکرد سایت که ناشی از عوامل خارج از حوزه مدیریت این مجموعه باشند (همانند نقص اینترنت، مشکلات سیستم بانکی، مسائل مخابراتی، تجهیزات سخت‌افزاری ...) را نمی‌پذیرد.

تمام ابزارهایی که در فروشگاه اینترنتی کانتینر باهدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می‌شود، فقط برای همین منظور طراحی‌شده و کاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفاً برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش کالا باشد.

ارتباط فروشگاه کانتینر با کاربران از طریق www.cantiner.ir و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده‌اند (همانند نشانی، تلفن، سامانه پیامکی و ...) برقرار می‌گردد.

فروشگاه آنلاین کانتینر به هیچ‌وجه اطلاعات منحصربه‌فرد کاربران را به اشخاص غیر واگذار نخواهد کرد و ضمناً با استفاده از آخرین فن آوری‌های موجود در حوزه امنیت وب، متعهد است حتی‌المقدور از حریم شخصی کاربران محافظت نماید.

قوانین و مقررات خدمات و فروش کالا در کانتینر

از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه کانتینر (www.cantiner.ir) به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش‌دهنده به عنوان خریدار تلقی می‌شوند.

فروش محصولات بر مبنای نوع و مقداری صورت می‌گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی کانتینر درج نموده است.

ارزش کالا و محصولات سفارش داده‌شده، طبق فهرست قیمت سایت محاسبه‌شده و شامل مالیات‌ها و عوارض فروش نمی‌شود.

بعد از اتمام موفقیت‌آمیز فرایند خرید شما در کانتینر، اطلاعات خرید از طریق پیامک به شماره‌ای که در قسمت اطلاعات ثبت کرده‌اید، ارسال خواهد شد.

شرایط حمل و تحویل کالا در کانتینر

ارسال محصولات و کالاهای موجود در سایت بر اساس نوع کالا و مقدار آن و همچنین محل قرارگیری انبار مبدا، از روش‌های مختلف مانند پیک، پست، تیپاکس و انواع خودروهای باربری مانند تریلر، خاور، کامیون و... به صورت بیمه‌شده از طریق باربری‌های معتبر طرف قرارداد با کانتینر صورت می‌گیرد.

خریدهای بالای 500 هزار تومان در هر فاکتور شامل هزینه پیک نمی‌شود و به صورت رایگان به آدرس خریدار ارسال می‌شود، بدیعی است که خریدهای زیر 500 هزار تومان شامل هزینه ارسال است که در فاکتور درج می‌گردد و از طریق درگاه بانکی قابل پرداخت است. برای مشاهده جزئیات کامل شرایط و هزینه ارسال کالا به شرایط حمل و تحویل کالا مراجعه فرمایید.